FutbolTrabzonspor

Trabzonspor’da Yeni Formalar Tanıtıldı

Yeni Formasıyla Fırtına Sahada

Trabzonspor, düzenlediği lansman ile 2018-2019 sezonunda giyeceği formaları gösterime sundu. Düzenlenen lansmanda başkan Ahmet Ağaoğlu ile Macron CEO’su Gianluca Pavanello forma teknik sponsorluğu için 3 yıllık sözleşmeye imza attı.

Her Biri Özel Tasarım 

Macron, Türkiye pazarına ilk olarak bordo mavili ekiple girdi. Karadeniz temsilci için hazırlanan formalar ise oldukça dikkat çekici. Başkan Ağaoğlu yaptığı konuşmasında “Macron’un Süper Lig’e bizimle giriş yapmalarından dolayı mutluyuz. Tasarımlardaki yaratıcılıklarını bizim için konuşturdular, bize özel dinamik tasarım yaptılar. Mavi, çubuklu ve siyah formaların hepsini beğendim ama siyah forma üzerinde detaylı olarak çalıştım. Siyah forma benim de favorim. Macron’un Trabzonspor’a, Trabzonspor’un da Macron’a şans getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

Macron CEO’su Pavanello ise mutluluğunu belirterek şunları söyledi: “Türkiye büyük bir ülke, biz de burada yer edinmek istiyoruz. Trabzonspor gibi büyük bir kulüp ile başlamak bizim içinde mutluluk verici. Trabzonspor ile uzun çalışmalar sonucunda yeni formaları tasarladık. Hem estetik güzelliği hem de fonksiyonel kumaşıyla çok özel bir forma yarattık. Umuyorum ki taraftarlar da bu formaları çok sevecektir.”

Çubuklu ve mavi formalar kulüp mağazası olan TS Club’da satışa sunulmaya başladı. Siyah formaların ise Temmuz ayının ilk haftasında satışa sunulacağı açıklandı.

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Okumalısın

Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker