GalatasarayTransfer Haberleri

Galatasaray’a Yeni Kaleci Gelebilir

Muslera'ya Dünya Kupası'ndan gelecek bir teklif her şeyi değiştirir.

UEFA’dan gelen ceza ile kulubün transfer bütçelerinde ciddi değişiklikler yapıldı. Galatasaray’ın Uruguay’lu tecrübeli kalecisi 4 milyon euro’ya yakın aldığı para ile kulubü zora sokabilir.

Takımın en çok kazanan oyuncularından biri olan Muslera, 2018 Rusya Dünya Kupası maçlarında Uruguay kalesini koruyacak. Göstereceği performansı birçok büyük takım merakla bekliyor. Dünya Kupası maçları Muslera için transfer teklifi ile sonuçlanabilir. Galatasaray kulubü Muslera için yaklaşık 20 milyon euro bonservis bedeli düşündüğünü söyledi.

2014 yılından bu yana Galatasaray kalesini koruyan Muslera, yaklaşık 140 maçta başarılı bir şekilde görev aldı. 4 senedir Galatasaray taraftarının sevgisini kazanan ünlü kaleci Galatasaray’dan memnun olduğunu ve gitmek istemediğini belirtti.

Transfer gerçekleşirse yıldız kaleci Muslera’dan kalan boşluğu dolduracak bir kaleci arayışına şimdiden başlayan Galatasaray’ın odağında Bursasporlu milli kaleci Harun Tekin var. Yurtdışında ve yurtiçinde kaleci arayışını sürdüren Galatasaray Muslera ile devam edecek mi ? Yoksa yeni bir kaleci gelecek mi?

Galatasaray kulubünde yaşanan en son gelişmeleri en erken öğrenmek için analizbu.com’u takip etmeye devam edin.

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Okumalısın

Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker