Oyun

Fifa 19 Yeni Özelliklerle Birlikte Geliyor

Konsol oyunlarının arasında en popüler olan FIFA’nın yeni serisi FIFA 19’un ayrıntıları ortaya çıkmaya başladı.

EA tarafından futbol oyun tutkunlarının hizmetine sunulan Fifa 19, PC, PS4, PS4 Pro, XOne, XOne S, XOne X platformları için satışta olacak. PS3 ve X360 kullanıcıları için maalesef FIFA 19 olmayacak.

Fifa Yenilenmeye Devam Ediyor!

Geçtiğimiz 2 oyunda (Fifa 17 ve Fifa 18) en büyük yeniliğin Frostbite oyun motoru ile anlaşması olurken, bu serideki yenilikler merak konusu oldu.

Türk Stadyumları

Türk Stadyumlarının oyunda olması daha önceden de sık sık gündeme geliyordu. Bu yenilik bu seferciddi anlamda EA yönetimi tarafından dikkate alınmaya başlandı. Sonuçta bu oyun Türkiye’de Avrupa’da yer alan bir çok ülkeden daha fazla satılıyor. Bunu fazlasıyla hak ediyoruz.

Geçtiğimiz günlerde EA’nın resmi sitesinden bu konuyla ilgili anket düzenlendi. EA’nın oylamada 1. ve 2. sırada yer alan TT Stadyumu ve Vodafone Park’ı oyuna eklemesi bekleniyor.

Şampiyonlar Ligi

En büyük rakibinin aksine bir çok lig lisansını elinde bulunduran EA’in en büyük eksikliği, Avrupa’nın bir numaralı organizasyonu olan UEFA Şampiyonlar Ligi’nin lisansını alamaması olarak dikkat çekiyor.

Bu konu Fifa oyuncularının yanı sıra yetkililerinde canını sıkarken, UEFA’nın diğer şirketle olan anlaşmasının bu sene sonunda bitecek olması ile EA firmasını harekete geçirdi.

Türkçe spiker geleceği de söylentiler arasında.

Serinin yeni oyunu çıkmadan önce her zaman olduğu gibi demo versiyonu yayınlanacak. Geçen sene 12 Eylül’de çıkan demo versiyonun bu sene 28 Eylül 2018’de yayınlanacağı tahmin ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker