Fenerbahçe

Fenerbahçe’den Şok Açıklama – Aykut Kocaman Görevden Alındı

Aykut Kocaman dönemi tamamen sona erdi.

Yeni başkan olarak göreve gelen Ali Koç teknik direktör görevine kimin getirileceği merak konusuydu. Yeni yapılan açıklamayla Aykut Kocaman dönemi tamamen sona erdi. Fenerbahçe resmi internet sitesinde şu şekilde açıklama yapıldı.

“Profesyonel Futbol Takımımızın değerli teknik direktörü Sayın Aykut Kocaman ile, göreve geldiğimiz günden itibaren, takımımızın mevcut durumu ve geleceği hakkında muhtelif görüşme ve değerlendirmeler gerçekleştirdik.

Değerli hocamız ile yapmış olduğumuz bu görüşmelerin neticesinde, dün akşam itibariyle, futbol takımımızın yönetimsel anlamda yeni bir sayfa açması gerektiği konusunda karşılıklı görüş birliğine vardık.

Bu yaklaşımı samimiyetle ve anlayışla karşılayan Sayın Aykut Kocaman’a, bugüne kadar kulübümüze vermiş olduğu tüm hizmetler için şahsım, yönetim kurulum ve camiam adına teşekkür ederim.

Futbolcu ve teknik adam olarak kulübümüze kazandırdığı başarılarının yanında, özellikle 3 Temmuz sürecindeki dimdik duruşuyla da camiamız için bir teknik direktörden çok daha fazlası olduğunu göstermiş olan Sayın Aykut Kocaman, her zaman kalplerimizde ayrı bir yere sahip olmaya devam edecektir.

Hocamıza bundan sonraki kariyeri için en içten başarı dileklerimizi sunar, yolunun açık olmasını dileriz.

Saygılarımla,

Ali Y. Koç
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı”

KAP Beklenen Açıklamayı Yaptı

Fenerbahçe’yle Aykut Kocaman’ın yollarının ayrıldığını KAP’a bildirildiler. Şu şekilde açıklamada bulunuldu:

“Takımımız Teknik Direktörü Sayın Aykut Kocaman ile yapılan görüşmeler sonucunda, sözleşmesinin feshi konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Sayın Aykut Kocaman’a, bugüne kadar kulübümüze vermiş olduğu tüm hizmetler için teşekkür ederiz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Fenerbahçe’de yeni teknik direktörün Hollandalı Phillip Cocu olması bekleniyor. Yeni teknik direktör ile ilgili detaylar yakın zamanda analizbu.com’da paylaşılacaktır.

 

 

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Okumalısın

Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker