TrabzonsporTransfer Haberleri

“Beşiktaş’tan Telefon Geldi”

Trabzonspor Kulübü başkanı Ahmet Ağaoğlu, Bein Sports’a özel açıklamalarda bulundu. Takımın son durumu ve transferler hakkında bilgi veren Ağaoğlu’nun açıklamaları şöyle: “Bugün itibariyle UEFA ile bir sıkıntımız yok. Transfer yasağımızı kaldırdık, FFP kriterlerindeki durumumuzu başarılıya çevirdik. Herhangi bir ceza veya uyarı almadan kendimizi kurtardık.”

Üç oyuncunun sözleşmesinde indirime yanaşmadığını belirten başkan “ Burak, Sosa ve Kucka indirime yanaşmıyor. Menajerleri ile görüştük ancak olumsuz yanıt verdiler. Üç oyuncunun da bonservis bedeli 5 milyon €. Sırf maliyetlerinden kurtulacağız diye daha düşük teklifleri değerlendirmeyeceğiz. Burak için Beşiktaş’tan resmi bir teklif yok, sadece nabız yoklaması için bir telefon ettiler o kadar.” Şeklinde konuştu.

Takımın geleceği olan Yusuf ve Abdülkadir hakkında ise “ Yusuf için Bundesliga’dan teklif var. Abdülkadir’e ise menajerler aracılığıyla birkaç teklif geldi. İki teklife de olumsuz yanıt verdik, isterlerse sezon sonu oturup tekrar konuşuruz ancak bu sezon ayrılık olmayacak.” şeklinde açıklamalar geldi.

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Okumalısın

Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker