Maç Analizleri

Antalyaspor – Rizespor Mücadelesi

Antalyaspor – Rizespor mücadelesi 21:45’te Antalya Stadyumu’nda olacka. Antalyaspor – Rizespor mücadelesinde Ali Palabıyık düdük çalacak.

Antalyaspor, Spor Toto Süper Lig’in 4.haftasında sahasında Çaykur Rizespor’u ağırlayacak. Antalyaspor kadrosuna kattığı Olcan Adın ve Mevlüt Erdinç takımını daha da güçlendirdi. Antalyaspor, Beşiktaş’ı yenilgiyi uğrattıktan sonra puan toplamaya devam etmek için Rizespor’u da yenilgiye uğratmak istiyorlar.

18.Antalyaspor – Rizespor Mücadelesi

Şimdiye değin 17. kez Antalyaspor – Rizespor mücadelesi oldu. İlk Antalyaspor – Rizespor mücadelesi 1986-1987 sezonu Süper Lig’de oldu. Antalyaspor, Bekir Karaman ve Adnan Gülek’in attığı gollerle 2-0’lık bir galibiyet sevinci yaşadılar. Şimdiye değin oynanan 17 Antalyaspor – Rizespor mücadelesinde 7 galibiyet sevinci Antalyaspor, 5 galibiyet sevinci Rizespor yaşadı. 17 Antalyaspor – Rizespor mücadelesinin 14’ü Süper Lig maçıyken, 2’si TFF 1.Lig’de ve 1’ini de hazırlık maçıydı. Mücadelelerin 8’i Antalya’da oynandı. Antalya’da olan mücadelelerde Antalyaspor 3 galibiyet, 3 beraberlik ve 2 yenilgi elde etti.

Analizbu ekibi olarak iddaa tahminimiz MS1

Devamı

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker