Dünya Kupasıİddaa TahminleriMaç Analizleri

2018 Dünya Kupası Uruguay – Rusya

2018 Dünya Kupası A Grubu maçında Uruguay – Rusya arasında olacak. Uruguay – Rusya karşılaşması Samara Arena’da 17:00’de olacak. TRT 1’de canlı olarak yayınlayacak.

A Grubun bulunan Uruguay ve ev sahibi Rusya ilk iki maçlarını kazanarak son 16 turunu garantiye aldılar. Uruguay ve Rusya liderlik için karşılaşacaklar. Ev sahibi Rusya 2 maçta 8 gol atarak büyük bir başarı yaşadı. Rusya taraftar desteğiyle de çılgına dönüp tarih yazmak için mücadeleye devam ediyor.

Uruguay 53. Mücadelesinde

Dünya Kupası’nda oldukça tecrübe sahibi olan Uruguay 1930 ve 1950 yıllarında Dünya Kupası’nı kaldırmışlardı. Uruguay şimdiye değin 52 Dünya Kupası maçında 21 galibiyet, 12 beraberlik ve 19 mağlubiyet elde etti. Uruguay 52 Dünya Kupası maçında 81 gol atarken kalesinde 71 gol gördü.

Rusya 43. Mücadelesinde

Rusya, 2018 Dünya Kupası’na ev sahipliği yapıyor. Rusya şimdiye değin 11 kez Dünya Kupası’na katılıyor. Rusya şimdiye değin 42 Dünya Kupası maçında 19 galibiyet, 8 beraberlik ve 15 yenilgi elde etti. Rusya son Dünya Kupası maçını Mısır’ı 3-1 skorla mağlup etmişti.

İDDAA TAHMİNİ

Uruguay – Rusya karşılaşması iki büyük takımın karşılaşması bomba etkisi yaratacak. Rusya performansının zirvesinde ama karşısında Uruguay olacak. Uruguay dengeli bir maç oynayacaktır zaman zaman zorlayacaktır kazanma ihtimali daha yüksek gibi duruyor. Ancak Rusya, Dünya Kupası’na ev sahipliği yaptığı hem performansı zirve olduğu hem de taraftarının desteği müthiş olduğu için Uruguay’ı keyifli bir şekilde mağlubiyete uğratacak. Analizbu ekibi olarak  iddaa tahminimiz MS2

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker