Dünya Kupasıİddaa TahminleriMaç Analizleri

2018 Dünya Kupası Suudi Arabistan – Mısır

2018 Dünya Kupası A Grubu maçı Suudi Arabistan – Mısır arasında olacak. Suudi Arabistan – Mısır karşılaşması 25 Haziran 17:00’de TRT 1 canlı olarak yayınlayacak.

A Grubu’ndaki Suudi Arabistan ve Mısır ilk 2 mücadelelerini kaybederek son 16 turuna çıkma şanslarını yitirdiler. Ancak iki takımda prestij için sahaya çıkacaklardır. Hangi takım üçüncülüğü kazanacak bunun için mücadeleyi göreceğiz.

Suudi Arabistan 15. Mücadelesinde

Suudi Arabistan, 2018 Dünya Kupası’na elemelerde Japonya’nın hemen arkasında olarak geldi. Suudi Arabistan 5. kez Dünya Kupası’nda boy gösteriyor. Suudi Arabistan şimdiye değin sadece 1 kere grup aşamalarından çıkmayı başardı. Suudi Arabistan şimdiye değin 15 Dünya Kupası maçına çıktı. Suudi Arabistan çıktığı 15 Dünya Kupası maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 11 yenilgi elde etti. Suudi Arabistan çıktığı 15 maçta 9 gol atarken kalesinde 38 gol gördü.

Mısır 6. Mücadelesinde

Mısır bugüne değin 3.kez Dünya Kupası’na katılıyor. Mısır, FIFA Dünya Kupası sıralamasında 45. sırada bulunuyor. Mısır son mücadelesinde ev sahibi Rusya karşısında 3-1’lik bir mağlubiyet yaşadı. Mısır bugüne değin çıktığı 6 Dünya Kupası maçında 2 beraberlik ve 4 mağlubiyet elde etti. Mısır 6 Dünya Kupası maçında 4 gol atarken kalesinde 10 gol gördü.

İDDAA TAHMİNİ

Suudi Arabistan – Mısır karşılaşması bol çekişmeli bir mücadele olacak. Mısır, Suudi Arabistan’a göre daha iyi olan performansıyla maça hakimiyet kuracaktır. Suudi Arabistan topla çok zaman geçiremese de ani ataklar yapacaktır ancak Mısır golü bulup maçı kazanacaktır. Analizbu ekibi olarak iddaa tahminimiz MS2

 

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker