Dünya Kupasıİddaa TahminleriMaç Analizleri

2018 Dünya Kupası Sırbistan – İsviçre

2018 Dünya Kupası E Grubu maçında Sırbistan – İsviçre karşılaşacak. Sırbistan – İsviçre maçı Kaliningrad Stadı’nda olacak. TSİ 21:00’de TRT 1 canlı olarak yayınlayacak.

2018 Dünya Kupası E Grubu’nda yer alana Sırbistan ilk mücadelesini Kosta Rika karşısında verip 3 puanı hanesine yazdırmıştı. Sırbistan bu sefer de İsviçre karşısında galibiyet elde edip 2’de 2 yapmak istiyor.

2018 Dünya Kupası’nın en büyük favorisi olan Brezilya karşısında 1-1’lik galibiyet elde eden İsviçre ikinci mücadelesini galibiyetle sonlandırmak istiyor. 14.kez Sırbistan – İsviçre maçına tanıklık edeceğiz.

Dünya Kupası’nda Sırbistan

Sırbistan, FIFA Dünya Kupası sıralamasında 34.sırada bulunuyor. Yugoslavya’nın katılımları da dahil toplam 12.turnuva oluyor. Sırbistan şimdiye değin Dünya Kupası’nda 44 maça çıktı. Sırbistan, Dünya Kupası’nda çıktığı 44 maçta 18 galibiyet, 8 beraberlik ve 18 yenilgi elde etti. Sırbistan bu 44 maçta 65 gol atarken kalesinde 59 gol gördü.

Dünya Kupası’nda İsviçre

İsviçre, FIFA Dünya Kupası sıralamasında 6.sırada bulunuyor. İsviçre bugün 35. Dünya Kupası maçına çıkacaktır. İsviçre bugüne değin Dünya Kupası’nda 34 maça çıktı. İsviçre çıktığı 34 Dünya Kupası maçında 11 galibiyet, 7 beraberlik ve 16 yenilgi elde etti. İsviçre bu 34 maçta 46 gol atarken kalesinde 60 gol gördü.

Son Randevular

İki Milli Takım son kez Yugoslavya dönemince karşılaşmıştı. Sırbistan – İsviçre arasındaki mücadelelerde Sırbistan’ın 6-2’lik galibiyet üstünlüğü bulunuyor. Bu karşılaşmalarda ise 5 beraberlik çıkmıştır. 13 mücadelede Sırbistan 29 gol atarken İsviçre 16 gol atmıştır.

İDDAA TAHMİNİ

Sırbistan – İsviçre karşılaşması bol paslı bol atak denemeleriyle geçecektir. İsviçre Milli Takımı, Brezilya karşısında iyi bir mücadeleden verdikten sonra artan performansıyla Sırbistan’a zor anlar yaşatacaktır. İsviçre farklı olmayan bir skorla galibiyeti elde edecektir. Analizbu ekibi olarak tahminimiz MS2

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker