Dünya Kupasıİddaa TahminleriMaç Analizleri

2018 Dünya Kupası Nijerya – Arjantin

2018 Dünya Kupası D Grubu maçında Nijerya – Arjantin karşılaşacak. Nijerya – Arjantin maçı Saint Petersburg Stadyumu’nda  21:00’de TRT 1 canlı olarak yayınlayacak.

Nijerya 21. Mücadelesinde

Nijerya 6.kez Dünya Kupası’nda boy gösteriyor. Nijerya’nın en büyük başarısı son 16 turuna çıkmaktır. Nijerya şimdiye değin çıktığı 20 Dünya Kupası maçında 6 galibiyet, 3 beraberlik ve 11 yenilgi elde eti. Nijerya çıktığı Dünya Kupası maçlarında 22 gol atarken kalesinde 28 gol gördü.

Arjantin 80. Mücadelesinde

Arjantin bugüne kadar Dünya Kupası’nda önemli favorilerdendi. Arjantin 17.kez Dünya Kupası’nda boy gösteriyor. Arjantin üçüncü kez kupayı kaldırmak istiyorlar ancak grup aşamasında büyük başarısızlıklar yaşadılar. Arjantin son 16 turuna çıkması için son şansı ve Arjantin için en kritik maç. Arjantin yoluna devam etmek istiyorsa bu mücadeleyi kazanıp, İzlanda’nın mağlup olması veya averaj olarak Arjantin öne geçmesi gerekiyor.

Arjantin şimdiye değin çıktığı 79 Dünya Kupası maçında 42 galibiyet, 15 beraberlik ve 22 yenilgi elde etti. Arjantin çıktığı 79 Dünya Kupası maçında 132 gol atarken kalesinde 88 gol gördü.

Randevular

Nijerya – Arjantin bugüne değin 8 karşılaşma oldu. Bu 8 karşılaşmadan Arjantin 5 galibiyet, Nijerya 2 galibiyet yüzü gördü. Bir karşılaşmasıysa beraberlikle sonuçlandı. 4.kez Dünya Kupası Grup aşamalarında karşı karşıya geldiler. Grup maçlarının tamamını Arjantin kazandı. Arjantin bugüne değin 13 gol atarken, Nijerya 12 gol attı.

İDDAA TAHMİNİ

Nijerya – Arjantin karşılaşması iki takım için çok önemli Arjantin son şansı için çırpınacak. Önceki grup maçlarında hayal kırıklığı yaşayan Arjantin bu sefer de istediği performansı gösteremeyecek. Nijerya güzel başlangıç yaptığı gruptan çıkacaktır. Nijerya galibiyeti alarak Arjantin’in bir kez daha yıkılmasını sağlayacaktır. Analizbu ekibi olarak iddaa tahminimiz MS1

 

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker