Dünya Kupasıİddaa TahminleriMaç Analizleri

2018 Dünya Kupası Japonya – Polonya

2018 Dünya Kupası H Grubu maçında Japonya – Polonya karşılaşacak. Japonya – Polonya maçı Volgograd Arena’da TSİ 17:00’de TRT 1 canlı olarak yayınlayacak.

Japonya 20. Mücadelesinde

Japonya 6.kez Dünya Kupası’nda boy gösteriyor. Japonya şimdiye değin çıktığı 19 Dünya Kupası maçında 5 galibiyet, 5 beraberlik ve 9 yenilgi elde etti. Japonya şimdiye değin çıktığı 19 Dünya Kupası maçında 18 gol atarken, kalesinde 25 gol gördü. Japonya üst üste 6.kez Dünya Kupası’nda. Japonya 2 kez son 16 turunda oynamıştır.

Polonya 34. Mücadelesinde

Polonya’nın grup aşamasından çıkma şansı bulunmuyor. Polonya 7.kez Dünya Kupası’nda boy gösteriyor. Polonya şimdiye değin çıktığı 33 Dünya Kupası maçında 15 galibiyet, 5 beraberlik ve 13 yenilgi elde etti. Polonya şimdiye değin çıktığı 33 Dünya Kupası maçında 45 gol atarken, kalesinde de 45 gol gördü. Polonya’nın en büyük başarısı 1974 ve 1982 Dünya Kupası’nda üçüncülük elde etmesidir.

Randevular

Bugüne değin gerçekleşen Japonya – Polonya mücadelelerinde 2 maçında kazananı oldu. Japonya 7 gol atarken, kalesinde hiç gol görmedi.

İDDAA TAHMİNİ

Japonya – Polonya mücadelesinde Polonya’nın son 16 turu için şansını zaten kaybetmişti. Polonya mücadeleye çok asılmayacak ve Japonya liderliğini kaybetmeden son 16 turuna çıkmak istiyor. Japonya bu performansıyla mücadelenin kazananı olacaktır. Analizbu ekibi olarak tahminimiz MS1

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker