Dünya Kupasıİddaa TahminleriMaç Analizleri

2018 Dünya Kupası Hırvatistan – Danimarka

2018 Dünya Kupası Son 16 turunda Hırvatistan – Danimarka karşılaşacak. Hırvatistan – Danimarka mücadelesi Nizhny Novgorod Stadı’nda oynanıp, TSİ 21:00’de TRT 1 canlı olarak yayınlanacak.

Hırvatistan 20. Mücadelesinde

Hırvatistan 1998 yılında katıldığı ilk Dünya Kupası’nda üçüncülük elde ederek adından söz ettirmişti. Hırvatistan şimdiye değin çıktığı 19 Dünya Kupası maçında 10 galibiyet, 2 beraberlik ve 7 mağlubiyet elde etti. Hırvatistan şimdiye değin çıktığı 19 Dünya Kupası maçında 28 gol atarken, kalesinde 18 gol gördü.

Danimarka 20. Mücadelesinde

Danimarka bugüne kadar 19 Dünya Kupası maçına çıktı. Danimarka şimdiye değin çıktığı 19 Dünya Kupası maçında 9 galibiyet, 4 beraberlik ve 6 mağlubiyet elde etti. Danimarka şimdiye değin çıktığı 19 Dünya Kupası maçında 29 gol atarken, kalesinde 25 gol gördü.

Randevular

Bugüne değin 5 defa Hırvatistan – Danimarka mücadelesine şahit olduk. Gerçekleşen 5 mücadelede Hırvatistan ve Danimarka ikişer kere galip geldiler. Hırvatistan bu mücadelelerde 7 gol atarken, Danimarka 6 gol attı.

İDDAA TAHMİNİ

Hırvatistan – Danimarka mücadelesinde Hırvatistan daha baskın olacak. Hırvatlar bu dengeli rekabeti bozacak ve çeyrek finale güzel bir şekilde çıkacak. Analizbu ekibi olarak iddaa tahminimiz MS1

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker