Dünya Kupasıİddaa TahminleriMaç Analizleri

2018 Dünya Kupası Brezilya – Meksika

2018 Dünya Kupası Son 16 turunda Brezilya – Meksika karşılaşacak. Brezilya – Meksika mücadelesi Samara Arena’da gerçekleşecek. 17:00’de TRT 1 canlı olarak yayınlayacak.

Brezilya 108. Mücadelesinde

Brezilya, 21. kez Dünya Kupası’nda boy gösteriyor. Brezilya en büyük favorilerden birisi. Brezilya şimdiye değin çıktığı 107 Dünya Kupası maçında 72 galibiyet, 18 beraberlik ve 17 yenilgi elde etti. Brezilya şimdiye değin çıktığı 107 Dünya Kupası maçında 226 gol atarken, kalesinde 103 gol gördü.

Meksika 57. Mücadelesinde

Meksika bugüne değin 15 kez Dünya Kupası’nda boy göstermiştir. Meksika şimdiye değin çıktığı 56 Dünya Kupası maçında 16 galibiyet, 14 beraberlik ve 26 yenilgi elde etti. Meksika şimdiye değin çıktığı 56 Dünya Kupası maçında 60 gol atarken, kalesinde 96 gol gördü.

Randevular

Brezilya ve Meksika tarihlerindeki 41. mücadelesine çıkacaklar. Bugüne değin yapılan mücadelelerde Brezilya üstün taraf olmuştur. Brezilya, yapılan bu mücadelelerde 23 galibiyet elde ederken Meksika 10 mücadeleden galibiyetle ayrılmıştır. Yapılan mücadelelerde 7 maç beraberlik ile sona ermiştir. Bu maçlarda Brezilya 73 gol atarken, Meksika 36 golle cevap vermiştir.
6 Maçlık Hasret

Brezilya – Meksika mücadelelerinde Brezilya üstünlük göstermesine rağmen Ağustos 1999 ile Temmuz 2004 tarihleri arasında oynanan 6 karşılaşmadan galibiyet ile ayrılamamıştır. Bu tarihler arasında oynanan 4’ü resmi 2’si hazırlık maçında Meksika 10 gol elde ederken kalesinde 7 gol bulmuştur.

İDDAA TAHMİNİ

Brezilya – Meksika mücadelesinde Meksika, Brezilya karşısında zor anlar yaşayacak. Meksika genellikle savunmada kalıp ani ataklarla yaparak Brezilya kalesine gol atmaya çalışacak. Brezilya güçlü ve eski rakibini yüksek performansı ve hırsıyla Meksika kalesine bolca zor anlar yaşatarak goller atacak. Brezilya bu karşılaşmayı kazanacak. Analizbu ekibi olarak iddaa tahminimiz MS1

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker