Dünya Kupasıİddaa Tahminleri

2018 Dünya Kupası Belçika – İngiltere

2018 Dünya Kupası üçüncülük maçında Belçika – İngiltere karşılaşacak. Belçika – İngiltere maçı Saint Petersburg Stadı’nda olacak. TSİ 17:00’de TRT 1 canlı olarak yayınlayacak.  Karşılaşmayı İranlı Alireza Faghani yönetecek.

Belçika 48. Mücadelesinde

Belçika, Dünya Kupası’nda 13. kez boy gösteriyor. Belçika şimdiye değin çıktığı 47 Dünya Kupası maçında 19 galibiyet, 9 beraberlik ve 19 yenilgi elde etti. Belçika çıktığı 47 Dünya Kupası maçında 66 gol atarken, kalesinde 72 gol gördü.

İngiltere 69. Mücadelesinde

İngiltere şimdiye değin çıktığı 68 Dünya Kupası maçında 29 galibiyet, 21 beraberlik ve 18 yenilgi elde etti. İngiltere çıktığı 68 Dünya Kupası maçında 91 gol atarken, kalesinde 62 gol gördü.

Rusya’daki Randevular

Belçika ve İngiltere, 2018 Dünya Kupası’nda aynı grupta mücadele ettiler. Bu Dünya Kupası’nda ikinci defa karşılaşacaklar. Gruptan Belçika 9 puanla çıkmışken, İngiltere 6 puanla çıkmıştı.

İDDAA TAHMİNİ

Belçika – İngiltere mücadelesinde Belçika gizli favori olarak büyük bir başarı elde etti. İngiliz disiplinine karşı da bu maçta sabırlı oynayacaklar ve üstün gelecekler. Analizbu ekibi olarak iddaa tahminimiz MS1

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker